Тиждень мозку в Україні

Всесвітній тиждень мозку відбудеться 12-19 березня. Цього року ми плануємо організувати низку подій, орієнтованих на школярів і студентів. Зокрема, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка буде організовано семінар на тему “Мозок і поведінка: сучасний погляд”, у якому візьмуть участь викладачі та студенти ННЦ “Інститут біології” та факультету психології. Також, фахівцями нашої організації будуть проведені уроки у школах Києва, під час яких учням розкажуть про сучасні напрямки досліджень в галузі нейронаук. Трохи пізніше, але в рамках тижня мозку буде організовано вже традиційну лекцію про мозок в рамках Всеукраїнської біологічної олімпіади, а також проведено перший конкурс з нейронаук “Нейро-2012”, що є частиною проекту International Brain Bee Competition.

Підготовка нової шкільної програми з біології

Члени ГО “Ноосфера” залучені до роботи робочої групи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з підготовки нової навчальної програми з біології для 6-9 класі. В рамках її функціонування ми проводимо опитування учнів та вчителів.

Міжнародний конкурс з нейронаук в Україні

ГО “Ноосфера” за підтримки Українського товариства нейронаук проведе у 2012 році перше в Україні змагання з нейронаук, яке є частиною міжнародного конкурсу Brain Bee. Подробиці події на Українському біологічному сайті.

ІІІ етап Всеукраїнської біологічної олімпіади у 2012 році

Методична комісія МОНмолодьспорту, до складу якої входять члени ГО “Ноосфера” втретє успішно виступила координатором Всеукраїнської олімпіади, ІІІ етап якої відбувся 28 січня 2012 року практично в усіх регіонах України. З розробленими комісією завданнями, результатами участі школярів у олімпіаді та їх аналізом можна ознайомитися на Українському біологічному сайті.

Аналіз тесту ЗНО з біології

Спеціалістами нашої організації був проведений аналіз завдань тестів ЗНО 2010 і 2011 років, за результатами яких було направлено віповідні листи до Українського центру оцінювання якості освіти. Лист 2010 року; лист 2011 року.

Тиждень мозку в Україні

Всесвітній тиждень мозку – мережа подій, які відбуваються по всьому світу в один з тижнів травня. Його метою є поширення знань про будову і функціонування головного мозку. У 2011 році подія відбудеться у в Україні. 14-20 березня в рамках Всесвітнього Тижня Мозку в Україні планується провести різноманітні заходи для широкого кола слухачів, які не є фахівцями в галузі нейрофізіології, а саме школярів, студентів різних університетів та всіх бажаючих, з метою отримати сучасні знання про діяльність головного мозку. Протягом тижня всім бажаючим буде надана можливість прослухати лекції провідних вчених, а школярам та студентам взяти участь в практичних семінарах. Постер події

Під егідою ГО “Ноосфера” в рамках Тижня мозку відбудеться лекція-семінар “Мозок” під час Всеукраїнської біологічної олімпіади (м. Севастополь).

Координація Всесвітнього тижня мозку здійснюється Міжнародною фундацією Dana Alliance
Організаторами подій в Україні є:

Leave a Comment